Свято Останнього дзвоника

Загальношкільний День здоров'я

Відзначення Дня вишиванки

Участь в військово-патріотичній грі "Джура"

Акція "Зроби Україну чистою"

Виховна година "Обережно, рабство!"

Прощавай Букварику!

Чорнобиль - скорбота пам'яті людської...

Акція "Чистий четвер"

Всі на суботник!

 

24 березня у нашій школі пройшов суботник, у якому взяли участь учні 1-9 класів та всі працівники школи. Були побілені дерева, скопані квітники, прибрана прилегла територія.

День відкритих дверей у ВПУ сфери послуг

 

17 березня 2017 року учні 9 класу побували на дні відкритих дверей в Богуславському вищому професійному училищі сфери послуг, де познайомилися з навчальним закладом та гуртожитком. Також учні мали змогу переглянути майстер-класи за професіями, які пропонує даний навчальний заклад. 

Завітали представники Ржищівського будівельного технікуму

Раціональне харчування – запорука здоров’я

 

В Киданівському НВК  медичною сестрою
Василенко О.О. було проведено бесіди з учнями школи на тему: «Раціональне харчування – запорука здоров’я».

8 Березня

З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Кожна жінка і дівчина чекає цього свята. Але не менше чекають його хлопчики та чоловіки, бо мають змогу привітати своїх дружин, матусь, бабусь, сестричок, подруг.

 

Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято у нашій школі. Першими порадували своїми привітаннями, своїми виступами молодші учні. Лунали слова-привітання рідним матусям, бабусям, сестрам, вчителям.  Теплі слова побажання і привітання всім жінкам підготували і старші учні. Звучали вірші, гуморески, різні інсценування. 

Тиждень математики

З 27 лютого по 5 березня в школі проходив тиждень математики.

В рамках тижня були проведені математичні вікторини та конкурси, учні розв’язували ребуси та логічні задачі, розгадували кросворди. Були проведені  змагання між учнями: «Математичний іподром» (5-7 кл), «Математичний турнір» (8-9 кл). Також учні протягом тижня брали участь в конкурсі математичних стінгазет та малюнків.

 

За активну участь у предметному тижні та перемогу в конкурсах учасники отримали сертифікати, грамоти та подарунки. 

Небезпека соціальних мереж

21 лютого соціальним педагогом були проведені бесіди з учнями 1-4 класів на тему «Я наодинці з мультфільмами» та у 5-9 класах «Небезпека соціальних мереж».

 

В ході бесіди учні  впевнились, що віртуальне спілкування може бути корисним для того, щоб відшукати своїх однокласників, друзів, родичів або тих, хто з якихось причин сьогодні далеко. Проте воно ніколи не замінить особистої присутності, ментального контакту особистості з особистістю. Також в ході розмови були обговорені можливі небезпеки, що може таїти в собі віртуальні контакти.

День Ушанування пам’яті Небесної Сотні

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

 

20 лютого 2017 року в Киданівському НВК проведено виховні години до Дня Ушанування пам’яті Небесної Сотні «Герої не вмирають». Учні переглянули кінофільм «Небесна сотня»,  читали вірші, присвячені героям, що загинули на Майдані, захищаючи свободу і гідність кожного українця. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять Небесної сотні, запалили свічку пам’яті.

Лінійка пам’яті до 28 річниці виведення радянських військ з території Афганістану

В Киданівському НВК пройшла лінійка, присвячена 28 річниці виведення радянських військ з території Афганістану.

Ведучі розповіли про початок військових дій в Афганістані, про солдатів-героїв «невідомої війни», про участь українських солдатів і втратах нашої країни у війні. Учні переглянули відеоролики та послухали розповіді ветеранів Афганської війни про події тих часів.

 

Школярі запалили свічки і вшанували пам'ять полеглих хвилиною мовчання.

Міжнародний день безпечного Інтернету

Міжнародний день безпечного Інтернету, заснований Єврокомісією у 2004 році, традиційно святкується у лютому. Цей захід має за мету розказати всім користувачам мережі Інтернет про ризики, на які вони можуть потрапити в он-лайні, бо Інтернет уже давно став невід’ємною частиною нашого життя.

 

Тому 6 лютого 2017 року в нашій школі пройшов День безпечного Інтернету, мета якого – інформувати дітей про масштаб проблеми і навчити їх правилам безпечної поведінки в Інтернеті.

День пам’яті Героїв Крут

30 січня у Киданівському НВК  було вшановано пам'ять Героїв Крут. 

29 січня 1918 року поблизу залізничної станції Крути, що розташована за 130 кілометрів на північний-схід від Києва, 300 курсантів військової школи, студентів і гімназистів прийняли на полі нерівний бій із майже 5-тисячною більшовицькою армією, рішуче відстоюючи право українського народу жити у власній державі. Бій тривав лише п'ять годин. У полон було захоплено і потім розстріляно 28 юнаків. Ціною свого життя юні герої зупинили наступ ворога.

 

Учні 5-9 класів  переглянули фільм «Бій під Крутами» та поділилися враженнями від побаченого. Класні керівники провели виховні години та уроки мужності за даною темою.

День Соборності України

 

23 січня в Киданівському НВК відбулася урочиста лінійка до Дня Соборності України, в якій взяли участь вчитель історії, організатор дитячого колективу та учні школи. Також було створено «живий ланцюг» як символ єдності східних і західних земель України та знак вшанування подій Першої української незалежності. 

Новий рік

День Святого Миколая

Всеукраїнський тиждень права

12.12-16.12 в Киданівському НВК проходив Всеукраїнський тиждень права. Під час цього предметного тижня були проведені такі заходи:
- Лінійка присвячена відкриттю тижня;

- Виховна година «Права людини починаються з прав дитини»;

- Година спілкування «Права і обов’язки дитини. Поняття гідності»

- Правова вікторина «Права неповнолітніх в трудових відносинах»;

- Всеукраїнський урок на тему «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

         Також учні 7 – 9 класів випустили стінгазету на тему «Право в нашому житті».

 

         Тож під час проведення Всеукраїнського тижня права учні 1 – 9 класів взяли активну участь у запропонованих заходах, ознайомились з правами та обов’язками людини та міжнародними документами, які їх регламентують.

День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Ця пам'ятна дата була затверджена указом президента України 10 листопада 2006 року. Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Цей день пам'яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, яких охопив реактор атомної станції.

14 грудня в  школі пройшли виховні години  до Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

 

На жаль, багато  кого  з ліквідаторів вже давно немає.  Тому велика шана і уклін до землі всім героям, всім, хто не жалкував себе, всім, хто врятував нас від ще більшого лиха.  

День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Ця пам'ятна дата була затверджена указом президента України 10 листопада 2006 року. Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Цей день пам'яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, яких охопив реактор атомної станції.

14 грудня в  школі пройшли виховні години  до Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

 

На жаль, багато  кого  з ліквідаторів вже давно немає.  Тому велика шана і уклін до землі всім героям, всім, хто не жалкував себе, всім, хто врятував нас від ще більшого лиха.  

Відкритий позакласний захід
"Подорож країною казок" з англійської мови

 

Акція «16 днів проти насилля»

З 25 листопада 2016 року у Киданівському НВК була проведена щорічна акція «16 днів проти насилля». Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля» розпочата у 1991 році. Ініціатори обрали датою початку акції 25 листопада — Міжнародний день боротьби з насиллям у ставленні до жінок та датою її завершення — 10 грудня — Міжнародний день захисту прав людини. Особлива увага під час її проведення приділялася питанням домашнього насилля, та між підлітками , тому акція була спрямована на формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля.

 

Педагогічним колективом та соціальним педагогом Киданівського НВК була активізована діяльність з метою посилення інформаційно-просвітницької роботи, яка направлена, в першу чергу на збільшення знань про всі форми насилля. Було проведено низку тематичних виховних заходів, конкурсів малюнків, тренінгів.

Тиждень англійської мови

 

Інформаційно-просвітницька лекція, присвячена історичному значенню Всеукраїнського референдуму

 

Зупинемо СНІД разом

1 грудня 2016 року в Киданівському НВК учні та учителі провели акцію “Зупинемо СНІД разом”. Символом боротьби з СНІДом є червона стрічка, жодна акція не обходиться зараз без неї. Ця стрічка як символ розуміння СНІДу була задумана навесні 1991 року. Її ідея належить художникові Франку Муру. Він жив в провінційному містечку штату Нью-Йорк, де сусідня сім’я носила жовті стрічки, сподіваючись на благополучне повернення своєї дочки-солдата з Персидської затоки.

 

Сьогодення вимагає особливої уваги до проблем ВІЛ/СНІД і не лише медичних працівників, а й усього суспільства. Відповідальність за попередження ВІЛ-інфікування покладається на кожного громадянина в першу чергу його відповідальною безпечною поведінкою, якої слід дотримуватися в особистому житті, професійній діяльності і навчати навичкам безпеки інших. Адже, лише разом, спільними зусиллями ми здатні вплинути на загрозу епідемії ВІЛ/СНІД в Україні.

Виставка робіт "НОВОРІЧНА КОМПОЗИЦІЯ"

Благодійний ярмарок

 

 

Інформація про проведені заходи

щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Киданівському НВК «ЗОШ I-II ступенів дитсадок»

 

У період з 22.11.16 по 25.11.16 у Киданівському  НВК « ЗОШ І-ІІ ступенів дитсадок» було проведено ряд заходів з метою вшанування пам’яті жертв голодомору, які були спрямовані на донесення до школярів масштабів жорстокості, з якою винищували український народ, виховання особистої стурбованості кожного за події тих років.

 Класні керівники старшокласників у вівторок провели класні виховні години на тему «Голодомор в Україні – геноцид українського народу.

У середу, 23 листопада відбувся  перегляд документального фільму «Великий злам» 

24 листопада класними керівниками 1-4 класів були проведені виховні години «Голодомор 1932-1933 років».  В уяві кожного постали жахливі картини знущання над українцями: опухлі і змучені від голоду діти, зневірені та знедолені дорослі, люди похилого віку.

У п’ятницю 25 листопада  була проведена лінійка пам’яті  “Запалимо свічку»”. Учням було представлено для перегляду відеосюжет із спогадів очевидців, у яких йшлося про те, як відбувалася колективізація, вивезення зерна і їжі за кордон.

  З 22. 11. По 25. 11. в шкільній бібліотеці була оформлена тематична виставка художної та документально-публіцистичної літератури «Страждання, муки й горе мого народу»

 

Тоді, у ті часи, коли

Голодомор блукав по Україні,

То прості люди-бідняки,

Здорові ще тоді вони,

Вмирали від голодних злиднів.

 

Тоді, у ті часи, коли

Держава відбирала кусень хліба,

На вулиці голодними вони

Живилися дітьми своїми.

 

Тоді,у ті часи, коли

У 32-ім –33-ім році

Земля подарувала щедрі колоски,

Та люди гинули на кожнім кроці.

 

 

То чи не годі говорить,

Що жаху цього не було!

Адже це визнав цілий світ

То ж запалім свічу, бо був Голодомор! 

День гідності та свободи

 

21 листопада у нашій школі пройшла тематична лінійка пам’яті, яка була направлена на віддання належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір держави.

Право очима дітей

Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства

18 листопада в Киданівському НВК були проведені різноманітні заходи до  дня захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації. Для попередження ситуацій насильства вкрай важливо відкрито обговорювати проблему, здійснювати просвітницьку діяльність серед батьків та дітей.

 

Учні школи переглянули відеоролики, у класах проведено бесіди щодо насильства, його видів та методів попередження та протидії.

 

 Семінарське заняття з учнями 8-9 класів про належне поводження з побутовими відходами

 

 

 Тренінг "Здоров'я і куріння"

15 листопада соціальним педагогом було проведено тренінгове заняття на тему: "Куріння і здоров'я". Учні доповнили та розширили свої знання про вплив куріння на здоров'я.

 

 

 В нашій школі пройшов Тиждень енергоефективності.

У рамках  цього Тижня у школі з 7 по 11 листопада з метою звернення уваги до проблем використання енергії, економії енергоресурсів, охорони навколишнього середовища, залучення школярів до корисної діяльності з питань енерго-і ресурсозбереження були проведені різноманітні виховні заходи.

  У класах були переглянуті відеоролики про економне використання енергоресурсів. Учні 1 – 5 класів провели виставку малюнків, приурочених темі ерергозаощадження. По всіх класах були проведені бесіди, години спілкуваня про економне використання енергоресурсів.

 

 

Шістнадцятий радіодиктант національної єдності

9 листопада на Українському радіо відбувся Шістнадцятий радіодиктант національної єдності "Україна на зламі тисячоліть".

Акція традиційно відбулася у День української писемності та мови і мала на меті об’єднати усіх небайдужих навколо українського слова.
До акції долучились і учні нашої школи . 11 з них  ( учні 8-9 класів) написали радіодиктант, а вчитель української мови та літератури Василенко І.М. відправила  тексти диктантів на перевірку на Українське радіо.

 

Популярність радіодиктанту щороку зростає.  І найголовніше в ньому – це не перевірка знань і не хизування здобутою високою оцінкою чи отриманим подарунком. Важлива солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.

 Тиждень безпеки життєдільності 

З  01 по 07 листопада 2016 року в школі було проведено Тиждень безпеки життєдіяльності. Участь у тижні взяли учні 1-9 класів та дітки дитячого садка. Метою запланованих заходів було забезпечення повноцінного розвитку дітей і молоді, охорона та зміцнення їхнього здоров’я, утвердження здорового способу життя.

   В тижні здоров’я активну участь взяли всі класні керівники 1-9 класів та вихователі дитячого садка, члени учнівського самоврядування, всі учні школи.

   Вихователі дитячого садка проводили індивідуальні консультації з батьками по протипожежній безпеці, правил вуличного руху, техніці безпеки. На заняттях пройшли бесіди та ігри на теми: «Якщо ти залишився вдома один», «Будь обережним з вогнем», «Обережно вулиця».

План

проведення тижня безпеки життєдіяльності

 

 

Заходи

Дата

Клас

Відповідальні

1.

Відкриття тижня. Ознайомлення з планом заходів.

31.10.

1-9

Л.В.Підлужна

2.

Вікторина «Океан  життя»

31.10.

7-9

Л.В.Підлужна,

Класні керівники.

3.

Перегляд мультфільмів по темі безпека життєдіяльності

 

01.11.

1-4

Вчителі початкових класів,

Л.В.Підлужна

4.

Година спілкування «Чистота – запорука здоров’я

01.11.

1-4

Вчителі початкових класів.

5.

Гра-конкурс «Подорож потягом здоров’я»

02.11.

5-7

Класні керівники,

Вч. ОБЖ

6.

Заняття з елементами тренінгу «Підступність зеленого змія»

02.11.

8-9

Л.В.Підлужна

7.

КВК «Дорожче за золото»

 

03.11.

7-9

Н.С. Кагаловська, Л.В.Підлужна

8.

 

 

Конкурс стіннівок «Здоров’я молоді – успіх держави»

 

04.11.

7-9

Класні керівники.

 

 

9.

Урочисте закриття тижня, нагородження активних учасників, переможців конкурсів та змагань.

04.11

1-9

Л.В. Підлужна

 

 Лицарі в боротьбі за волю

 

2 листопада відбувся захід, приурочений 96 річниці трагічних подій села, де безневинно було розстріляно близько 90 односельчан. Учні школи зачитали вірші, прослухали спогади про ті трагічні події, які відбулися майже століття тому. Отець Андрій відправив поминальну панахиду.

 Позапланові тренування

 

2 листопада у навчально-виховному комплексі відбулося позапланове тренування щодо відпрацювання дій колективу в екстрених ситуаціях. 

 

1.  Опрацьовано з педагогічним та обслуговуючим персоналом правила дій при виникненні надзвичайних ситуацій у навчальному закладі. 

2. Класними керівниками та вихователями дитсадка проведено бесіди з дітьми про правила поведінки під час надзвичайних ситуацій. 

 

3. Пройшла екстрена евакуація дітей та вихованців дитсадка. Діти та працівники організовано  залишили навчальний заклад за 5 хвилин. Наявність всіх учнів та вихованців перевірено за списками.

Козацькі забави

Знати історію свого народу, значить впевнено дивитися у майбутнє. А нашому народу є чим пишатися.

13 жовтня в спортзалі нашої школи відбулися змагання “КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ”, в якому взяли участь учні різних класів.

 

Ідеєю заходу був не лише фізичний розвиток наших школярів, але й прагнення прилучити учнів до національних традицій, звичаїв та обрядів; загальнолюдських цінностей козацької моралі. Адже культ здорового способу життя серед козацтва сприяв народженню та вихованню здорового покоління молоді.

День Учителя

Перший урок 2016-2017 

       

      1 вересня 2016р в Киданівському НВК класним керівником 8 класу Василенко І.М. був проведений відкритий урок на тему «Я люблю Україну». Перший урок  2016-2017 н.р. був присвячений 25 річниці незалежності України. Учні 8 та 7 класів здійснили віртуальну подорож в часі, пригадавши шлях нашої держави до незалежності та випробування, які випали на долю сучасних українців. Урок був проведений у формі змагання. Завдання вікторини висвітлити основні історичні події становлення української державності, культурні здобутки, національні цінності та досягнення України в роки незалежності.

         Найбільший інтерес в учнів викликали конкурси «Єдина Україна», в якому головним завданням учнів було зібрати з областей цілісну карту України, та конкурс «Нам є чим пишатись», в якому учні називали 25 причин пишатись нашою державою.

 

Свято Першого дзвоника

Вересень! Дивись, як із квітами

Діти йдуть до школи перший раз.

Їх ведуть за ручку тата й мами

Що тривожні й горді одночас.

 

    Свято Першого дзвоника в Киданівському НВК пройшло урочисто та піднесено. 6 першокласників вперше переступили поріг рідної школи. Поведе їх у Країну знань їхня перша вчителька Тернова Ольга Олексіївна.

   Весело й натхненно першокласники розповідали вірші, співали пісень. З привітанням до всіх присутніх звернулись й дев’ятикласники. 

  До всіх з привітальними словами звернулись директор НВК Моха О.О.,  директор СТОВ «Аграрник» Василенко В.Є.,  голова села Зорич Б.Г.