День відкритих дверей у ВПУ сфери послуг

 

17 березня 2017 року учні 9 класу побували на дні відкритих дверей в Богуславському вищому професійному училищі сфери послуг, де познайомилися з навчальним закладом та гуртожитком. Також учні мали змогу переглянути майстер-класи за професіями, які пропонує даний навчальний заклад. 

Завітали представники Ржищівського будівельного технікуму

Профорієнтація

Обрати професію, в якій ти зможеш себе повністю реалізувати, - це обрати своє щасливе майбутнє. Адже робота повинна не лише забезпечувати матеріальні потреби, а й духовно збагачувати людину, дарувати їй радість, відчуття того, що її праця корисна і потрібна суспільству.

Дуже актуальним на сьогоднішній день є рання профорієнтаційна робота в навчальних закладах. Поєднати цікаве з корисним вирішили вчителі нашої школи Василенко І.М. та Мельниченко Я.М., які під час літніх канікул організували поїздки для учнів на Богуславську суконну фабрику та в пожежну частину №16.

Діти захоплено слухали розповіді працівників цих установ про особливості їх роботи, змогли власними очима побачити обладнання та спробувати себе у ролі пожежників та персоналу фабрики.

 

Можливо, побувавши на цих підприємствах, хтось з учнів уже визначився з майбутньою професією.