Режим роботи

Киданівського НВК «ЗОШ І –ІІст. – дитсадок»

на 2017 – 2018 н. р.

 

Відповідно  до статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту» 2015-2016 навчальний рік у загальноосвітніх навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форм  власності розпочинається 1 вересня святом-День знань.

Навчальні заняття:

 

І семестр  - 01.09.2017– 28.12.2017 року

 

ІІ семестр - 10.01.2018 – 25.05.2018 року

 

            Канікули:

 

Осінні  -  з 28.10.2017 р. по 05.11.2017 р

 

Зимові     - 29.12.2017 – 09.01.2018 року

 

Весняні   - 24.03.2018 – 01.04.2018 року.

 

 Заняття в навчальних закладах з п’ятиденним робочим тижнем завершуються 25 травня 2018 року.

   Як передбачено статтею 34 Закону України «Про загальну середню освіту», навчальний рік закінчується проведенням державної підсумкової атестації випускників початкової школи та основної .

 

Рішення про доцільність проведення навчальної практики та навчальних екскурсій приймається самостійно, навчальним закладом за погодженням з відділом освіти Богуславської РДА.

 

   Киданівський НВК  працює  за 5-денним робочим тижнем

Навчальні заняття проводяться в одну зміну.

Розклад дзвінків:

8.15 – ранкова зарядка (10хв.)

 

1.    урок - 8.30 – 9.15 год.

2.    урок -9.30 – 10.15 год.                              

3.    урок - 10.25 – 11.10 год.

4.    урок - 11.25 – 12.10 год.

5.    урок -12.15 – 13.05 год.  

6 .урок - 13.15 – 14.00 год.

7. урок - 14.10 – 14.55 год.

                                                      

Тривалість уроків:

 

1клас – 35хв.

 

2 -4 класи – 40 хв.

 

5-9 класи – 45 хв.

 

Група продовженого дня відсутня. 

 

 

 

 

 

 

Розклад занять варіативної складової навчального плану

 Киданівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст..-дитсадок»

на 2017-2018 н.р. (основна школа)

 

 

Дні тижня

8 клас

9клас

 Понеділок

 7 урок

Факультативний курс « Народні промисли»

 

Вівторок

 

 

Середа

 

 

Четвер

 

 

П’ятниця

 

 

 6 урок

Факультативний курс

« Художня обробка деревини»

 

 

 

 

Розклад уроків

Киданівського НВК «ЗОШ I-II ст. – дитсадок»

на 2017-2018 н.р

 

1-4 класи

 

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

1 клас

1.

Укр. мова

Укр мова

Природозн

Укр. мова

Укр. мова

2.

Математика

Фізична культ.

Англ мова

Музичне мист

Математика

3.

Фізична культ.

Укр мова

Математика

Укр. мова

Укр. мова

4.

Природозн

Математика

Основи зд

Образотворче м

Фізична культ.

5.

 

Трудове навчання

 

ГКК

 

2 клас

1.

Літ читання

Природознавство

Фізична культ

Природозн.

Літ. читання

2.

Математика

Математика

Англ мова

Літ. читання

Математика

3.

Укр. мова

Укр мова

Математика

Трудове навч.

Укр. мова

4.

Фізична культ

Музичне мист.

Укр мова

Англ мова

Фізична культ

5.

 

Образ. мистецтво

Основи зд

 

 

3 клас

 

 

 

 

 

 

1.

Літ читання

Природозн.

Літ читання

Літ читання

Англ мова

2.

Укр. мова

Англ мова

Укр мова

Укр мова

Укр мова

3.

Математика

Математика

Математика

Природозн

Математика

4.

Інформатика

Фізична культ

Трудове навч

Фізична культ

Образотворче м.

5.

Фізична культ

Музичне мист

Основи зд

 

Я у світі

 

 

 

 

 

ГКК

4 клас

 

1.

Фізична культ

Природознавство

Літ. читання

Природознавство

Англ мова

2.

Математика

Математика

Математика

Літ. читання

Математика

3.

Укр мова

Укр мова

Англ мова

Укр. мова

Літ. читання

4.

Літ. читання

Фізична культ

Основи зд

Трудове навчання

Я у світі

5.

Образотвор. м

Музичне м

ГКК

Інформатика

Фізична культура

Розклад навчальних занять

Киданівського НВК «ЗОШ I-II ст. – дитсадок»

для учнів 8-9 класів

 

2017–2018 н.р.

 

Дні тижня

8 клас

9 клас

Понеділок

Чергові вчителі

Костенко Ю.Б.

Тарасюк С.М.

1.

Інформатика

Фізика

2.

Історія України

Українська мова

3.

Англійська мова

Українська  літ

4.

Українська мова

Географія

5.

Географія

Англійська мова

6.

Фізика

Історія Укр/Географ

7.

Трудове навч. (ф)

Інформатика 

Вівторок

Чергові вчителі

Кагаловська Н.С.

Аштема Л.І.

1.

Фізична культура

Біологія

2.

Зарубіжна  літ

Хімія

3.

Алгебра

Зарубіжна літ

4.

Англійська мова

Алгебра

5.

Геометрія

Англ мова

6.

Основи здоровя

Геометрія

7.

Мистецтво

Фізична культ.

Середа

Чергові вчителі

Іващенко В.О.

Ярмулківська О.В.

1.

Біологія

Українська мова

2.

Хімія

Українська  літ

3.

Українська мова

Фізична культура

4.

Англ мова

Фізика

5.

Фізична культура

Зарубіжна літ

6.

Українська  літ

Трудове навчання(ф)

7.

Трудове навчання

 

Четвер

Чергові вчителі

Шевченко К.С.

Тернова О.О.

1.

Українська літ

Алгебра 

2.

Алгебра

Біологія

3.

Хімія

Геометрія

4.

Фізична культура

Історія Вс

5.

Геометрія

Основи здоровя

6.

Інформатика

Фізична культура

7.

 

Інформатика

П’ятниця

Чергові вчителі

Горовенко Т.М.

Романченко А.І.

 

 

1.

Історія Вс

Хімія

2.

Біологія

Фізика

3.

Фізика

Мистецтво

4.

Географія

Англ мова

5.

Зарубіжна літ

Правознавство  

6.

Історія Укр/

Трудове навчання

7.

 

Історія Укр

Розклад уроків індивідуального навчання

 для учня 5 класу Юраша Олександра

на 2017-2018 н.р.

 

Дні тижня

Предмети

Час

Тривалість уроку

Перерва

Понеділок

1.

Інформатика

11.55-11.10

15 хв

5 хв

2.

Укр літ

11.15-11.40

25 хв

10 хв

3.

Англ мова

11.55-12.20

25 хв

 

4.

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

 

 

Вівторок

1.

Англ мова

10.15-10.35

20 хв

5 хв

2.

Фізична культ

10.40-11.05

25 хв

5 хв

3.

Укр мова

11.10-11.35

25 хв

5 хв

4.

Укр літ

11.40-12.00

20 хв

 

5.

 

 

 

 

Середа

 

 

 

1.

Математика

8.30-8.55

25 хв

5 хв

2.

Зар літ

9.00-9.25

25 хв

5 хв

3.

Труд навч

9.30-9.50

20 хв

-

4.

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

Четвер

1.

Основи зд

10.10-10.25

15 хв

5 хв

2.

Обр мис

10.30-10.45

15 хв

5 хв

3.

Укр мова

10.50-11.10

20 хв

-

4.

Природозн

11.10-11.35

25 хв

 

5.

 

 

 

 

Пятниця

1.

Математика

8.50-9.10

20 хв

5 хв

2.

Історія Укр

9.15-9.35

20 хв

5 хв

3.

Математика

9.40-10.00

20 хв

5 хв

4.

Музичне м

10.10-10.25

15 хв

 

5.

 

 

 

 

Розклад уроків індивідуального навчання

 для учня 5 класу Куценка Миколи

на 2017-2018 н.р.

 

Дні тижня

Предмети

Час

Тривалість уроку

Перерва

Понеділок

1.

Історія Укр

10.30-10.55

25 хв

5 хв

2.

Природозн

11.00-11.25

25 хв

5 хв

3.

Укр  літ

11.30-11.50

20 хв

5 хв

4.

Укр мова

12.00-12.20

20 хв

 

 

 

 

 

 

Вівторок

1.

Англ мова

10.40-11.00

 20 хв

5 хв

2.

Основи зд

11.05-11.20

15 хв

15 хв

3.

Укр мова

11.35-11.55

20 хв

5 хв

4.

Муз мис

12.00-12.15

15 хв

 

5.

 

 

 

 

Середа

 

 

 

1.

Англ мова

8.30-8.55

25 хв

5 хв

2.

Математика

9.00-9.25

25 хв

-

3.

Зар літ

9.25-9.50

25 хв

10 хв

4.

Фізична культ

10.00-10.15

15 хв

5 хв

5.

Математика

10.20-10.40

20 хв

 

6.

 

 

 

 

Четвер

1.

Інформатика

10.45-11.00

15 хв

10 хв

2.

Укр мова

11.10-11.35

25 хв

5 хв

3.

Укр літ

11.40-12.00

20 хв

 

4.

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

Пятниця

1.

Математика

10.10-10.30

20 хв

10 хв

2.

Обр мис

10.40-10.55

15 хв

5 хв

3.

Трудове навч

11.10-11.30

20 хв

 

4.

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

Розклад уроків індивідуального навчання

 для учениці 5 класу Ковальчук Анастасії

на 2017-2018 н.р.

 

Дні тижня

Предмети

Час

Тривалість уроку

Перерва

Понеділок

1.

Історія Укр

8.30-8.55

25 хв

5 хв

2.

Англ мова

9.00-9.25

25 хв

5 хв

3.

Природозн

9.30-9.55

25

 

4.

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

 

 

Вівторок

1.

Зар літ

11.25-11.50

25 хв

10 хв

2.

Укр мова

12.00-12.25

25 хв

5 хв

3.

Інформатика

12.30-12.45

15 хв

5 хв

4.

Укр літ

12.50-13.10

20 хв

 

5.

 

 

 

 

Середа

 

 

 

1.

Англ мова

9.00-9.25

25 хв

5 хв

2.

Математика

9.30-9.55

25 хв

-

3.

Фізична культ

10.25-10.50

15 хв

 

4.

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

Четвер

1.

Основи зд

11.10-11.25

15 хв

5 хв

2.

Обр мис

11.30-11.45

15 хв

15 хв

3.

Укр мова

12.00-12.25

25 хв

5 хв

4.

Укр літ

12.30-12.50

20 хв

 

5.

 

 

 

 

Пятниця

1.

Математика

10.40-11.00

20 хв

25 хв

2.

Трудове навч

11.25-11.45

20 хв

 

3.

Укр мова

11.45-12.05

20 хв

15 хв

4.

Укр літ

12.20-12.40

20 хв

 

5.

 

 

 

Розклад уроків індивідуального навчання

 для учня 6 класу Коваленка Дениса

на 2017-2018 н.р.

 

Дні тижня

Предмети

Час

Тривалість уроку

Перерва

Понеділок

1.

Біологія

10.30-10.50

20 хв

5 хв

2.

Історія Вс

10.55-11.20

25 хв

5 хв

3.

Трудове навч.

11.25-11.40

15 хв

10 хв

4.

Обр мис

11.50-12.05

25 хв

 

5.

 

 

 

 

 

 

Вівторок

1.

Укр мова

8.30-8.50

20 хв

5 хв

2.

Інформатика

8.55-9.10

15 хв

15 хв

3.

Основи зд

9.35-9.50

15 хв

 

4.

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

Середа

 

 

 

1.

Математика

10.00-10.25

25 хв

5 хв

2.

Географія

10.30-10.50

20 хв

10 хв

3.

Фізична культ

11.15-11.30

15 хв

15 хв

4.

Математика

11.30-11.50

20 хв

 

5.

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

Четвер

1.

Історія Укр

8.30-8.55

25 хв

5 хв

2.

Музичне мис-во

9.00-9.15

15 хв

5 хв

3.

Зар літ

9.20-9.45

25 хв

5 хв

4.

Англ мова

9.50-10.10

20 хв

 

5.

 

 

 

 

Пятниця

1.

Математика

8.25-8.45

20 хв

5 хв

2.

Укр мова

8.50-9.10

20 хв

-

3.

Укр літ

9.10-9.30

20 хв

10 хв

4.

Англ мова

9.40-10.00

20 хв

 

Розклад уроків індивідуального навчання

 для учня 6 класу Ковальчука Данила

на 2017-2018 н.р.

 

Дні тижня

Предмети

Час

Тривалість уроку

Перерва

Понеділок

1.

Історія Вс

11.00-11.25

25 хв

5 хв

2.

Англ мова

11.30-11.55

25 хв

5 хв

3.

Трудове навч.

12.00-12.15

15 хв

5 хв

4.

Образотв мис-во

12.20-12.45

15 хв

 

5.

 

 

 

 

 

 

Вівторок

1.

Інформатика

8.30-8.45

15 хв

5 хв

2.

Англ мова

8.50-9.10

20 хв

5 хв

3.

Фізична культ.

9.15-9.30

15 хв

 

4.

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

Середа

 

 

 

1.

Математика

10.40-11.00

20 хв

-

2.

Укр мова

11.00-11.25

25 хв

5 хв

3.

Зар  літ

11.30-11.50

20 хв

20 хв

4.

Математика

12.10-12.30

20 хв

10 хв

5.

Географія

12.40-13.00

20 хв

 

6.

 

 

 

 

Четвер

1.

Основи зд

8.30-8.45

15 хв

5 хв

2.

Укр літ

8.55-9.20

25 хв

10 хв

3.

Історія Укр

9.30-9.55

25 хв

 

4.

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

Пятниця

1.

Біологія

10.55-11.20

25 хв

5 хв

2.

Математика

11.25-11.50

25 хв

5 хв

3.

Укр мова

11.55-12.20

25 хв

5 хв

4.

Музичне м

12.25-12.40

15 хв

 

Розклад уроків індивідуального навчання

 для учня 6 класу Коваля Тараса

на 2017-2018 н.р.

Дні тижня

Предмети

Час

Тривалість уроку

Перерва

Понеділок

1.

Біологія

8.30-8.55

25 хв

5 хв

2.

Історія Вс

9.00-9.25

25 хв

5 хв

3.

Трудове навч

9.30 -9.45

15 хв

-

4.

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

 

 

Вівторок

1.

Англ мова

9.10-9.35

25 хв

10 хв

2.

Фізична культ

9.45-10.00

15 хв

10 хв

3.

Інформатика

10.10-10.25

15 хв

 

4.

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

Середа

 

 

 

1.

Зар літ

9.55-10.20

25 хв

5 хв

2.

Укр мова

10.25-10.50

25 хв

10 хв

3.

Математика

11.00-11.25

25 хв

25 хв

4.

Математика

11.50-12.10

20 хв

 

5.

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

Четвер

1.

Укр літ

8.30-8.55

25 хв

5 хв

2.

Англ мова

9.00-9.25

25 хв

5 хв

3.

Основи зд

9.30-9.45

15 хв

15 хв

4.

Обр мис

10.00-10.15

15 хв

5 хв

5.

Історія Укр

10.20-10.45

25 хв

 

Пятниця

1.

Укр мова

11.25-11.50

25 хв

5 хв

2.

Математика

11.55-12.20

25 хв

5  хв

3.

Географія

12.25-12.50

25 хв

10 хв

4.

Музичне м

13.00-13.15

15 хв

 

5.

 

 

 

 

             

Розклад уроків індивідуального навчання

 для учня 7 класу Ковальчука Віктора

на 2017-2018 н.р.

Дні тижня

Предмети

Час

Тривалість уроку

Перерва

Понеділок

1.

Укр літ

9.25-9.50

25 хв

 

2.

Трудове навч

9.50-10.05

15 хв

5 хв

3.

Англ мова

10.10-10.30

20 хв

10 хв

4.

Інформатика

10.40-10.55

15 хв

 

5.

 

 

 

 

 

 

Вівторок

1.

Алгебра

8.30-8.55

25 хв

5 хв

2.

Зар літ

9.00-9.25

25 хв

5 хв

3.

Фізична культ

9.30-9.45

15 хв

5 хв

4.

Геометрія

9.50-10.15

25 хв

 

5.

 

 

 

 

Середа

 

 

 

1.

Біологія

10.15-10.35

20 хв

5 хв

2.

Фізика

10.40-11.05

25 хв

5 хв

3.

Хімія

11.10-11.30

20 хв

20 хв

4.

Музичне м

11.50-12.05

15 хв

 

5.

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

Четвер

1.

Основи зд

9.50-10.05

15 хв

10 хв

2.

Укр мова

10.25-10.50

25 хв

5 хв

3.

Англ мова

10.55-11.20

25 хв

10 хв

4.

Географія

11.35-11.55

20 хв

20 хв

5.

Історія Вс

12.15-12.35

20 хв

 

Пятниця

1.

Укр мова

8.30-8.50

20 хв

10 хв

2.

Обр мис

9.00-9.15

15 хв

 

3.

Історія Укр

9.35-9.55

20 хв

 

4.

 

 

 

 

             

Розклад уроків індивідуального навчання

 для учениці 7 класу Кириленко Олени

на 2017-2018 н.р.

 

Дні тижня

Предмети

Час

Тривалість уроку

Перерва

Понеділок

1.

Укр літ

9.00-9.25

25 хв

5 хв

2.

Англ мова

9.30-9.55

25 хв

5 хв

3.

Біологія

10.00-10.20

20 хв

 

4.

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

 

 

Вівторок

1.

Алгебра

9.00-9.25

25 хв

5 хв

2.

Інформатика

9.30-9.45

15 хв

5 хв

3.

Англ мова

9.50-10.10

20 хв

5 хв

4.

Фізична культ

10.15-10.30

15 хв

 

5.

 

 

 

 

Середа

 

 

 

1.

Географія

11.30-11.50

20 хв

10 хв

2.

Зар літ

12.00-12.25

25 хв

5 хв

3.

Трудове навч

12.30-12.45

15 хв

5 хв

4.

Фізика

12.50-13.15

25 хв

 

5.

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

Четвер

1.

Обр мис

11.10-11.25

15 хв

5 хв

2.

Геометрія

11.30-11.55

25 хв

5 хв

3.

Хімія

12.00-12.25

25 хв

5 хв

4.

Укр мова

12.30-12.50

20 хв

 

5.

 

 

 

 

Пятниця

1.

Укр мова

9.30-9.50

20 хв

10 хв

2.

Історія Укр

10.00-10.25

25 хв

5 хв

3.

Музика

10.30-10.45

15 хв

5 хв

4.

Історія Вс

10.50-11.15

25 хв

5 хв

5.

Основи зд

11.20-11.35

15 хв