Режим роботи

Киданівського НВК «ЗОШ І –ІІст. – дитсадок»

на 2018 – 2019 н. р.

 

Відповідно  до статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту» 2018-2019 навчальний рік у загальноосвітніх навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форм  власності розпочинається 3 вересня святом-День знань.

Навчальні заняття:

 

І семестр  - 03.09.2018– 28.12.2018 року

 

ІІ семестр - 14.01.2019 – 31.05.2019 року

 

            Канікули:

 

Осінні  -  з 29.10.2018 р. по 04.11.2018 р

 

Зимові     - 29.12.2018 – 13.01.2019 року

 

Весняні   - 25.03.2019 – 31.03.2019 року.

 

 Заняття в навчальних закладах з п’ятиденним робочим тижнем завершуються 31 травня 2019 року.

   Як передбачено статтею 34 Закону України «Про загальну середню освіту», навчальний рік закінчується проведенням державної підсумкової атестації випускників початкової школи та основної .

 

Рішення про доцільність проведення навчальної практики та навчальних екскурсій приймається самостійно, навчальним закладом за погодженням з відділом освіти Богуславської РДА.

 

   Киданівський НВК  працює  за 5-денним робочим тижнем

Навчальні заняття проводяться в одну зміну.

Розклад дзвінків:

8.15 – ранкова зарядка (10хв.)

 

1.    урок - 8.30 – 9.15 год.

2.    урок -9.30 – 10.15 год.                              

3.    урок - 10.25 – 11.10 год.

4.    урок - 11.25 – 12.10 год.

5.    урок -12.15 – 13.05 год.  

6 .урок - 13.15 – 14.00 год.

7. урок - 14.10 – 14.55 год.

                                                      

Тривалість уроків:

 

1клас – 35хв.

 

2 -4 класи – 40 хв.

 

5-9 класи – 45 хв.

 

Група продовженого дня відсутня. 

 

 

 

 

 

Розклад уроків

Киданівського НВК «ЗОШ I-II ст. – дитсадок»

на 2018-2019 н.р

 

1 - 4 класи

 

 

 

 

1 клас

2 клас

3 клас

4 клас

Понеділок

1.

ЯДС

Фізична культ

Літ читання

Укр мова

2.

Англ. мова

Математика

Математика

Математика

3.

Математика

Укр. мова

Укр. мова

Фізична культ

4.

Укр. мова

Літ. читання

Фізична культ

Літ. читання

5.

Фізична культ.

Обр. мист.

Я у світі

Основи зд

Вівторок

1.

ЯДС

Літ. читанння

Англ мова

Природознавство

2.

Математика

Музичне мист.

Математика

Англ. мова

3.

Укр.. мова

Математика

Природозн.

Математика

4.

Укр.. мова

Англ. мова

Інформатика

Музичне м

5.

 

Фізична культ.

Музичне мист

Інформатика

Середа

1.

ЯДС

Літ. читання

Фізична культ

Укр. мова

2.

Математика

Математика

Математика

Фізична культура

3.

Англ.. мова

Укр мова

Укр мова

Математика

4.

Мистецтво

Природозн.

Літ читання

Літ. читання

5.

Фізична культ

ГКК

Образотворче мистецтво

 

Четвер

1.

ЯДС

Укр.. мова

Укр мова

Літ. читання

2.

ЯДС

Англ..мова

Природозн

Укр. мова

3.

ЯДС

Фізична культ.

Англ мова

Природознавство

4.

Мистецтво

Інформатика

Основи зд

Трудове навчання

5.

 

Труд. навчання

Фізична культ

Я у світі

П’ятниця

1.

ЯДС

Природозн.

Літ читання

Англ мова

2.

Укр.. мова

Укр. мова

Математика

Укр. мова

3.

Укр.. мова

Математика

Укр мова

Математика

4.

Фізична культура

Основи зд.

Трудове навч

Образотворче м

5.

 

 

ГКК

Фізична культ

 

 

Розклад навчальних занять

Киданівського НВК «ЗОШ I-II ст. – дитсадок»

для учнів 5 класів

 

2018–2019 н.р.

 

 

Дні тижня

5 клас

Понеділок

Чергові вчителі

Іващенко В.О.

Горовенко Т.М.

1.

Природознавство

2.

Історія Укр.

3.

Українська мова

4.

Українська літ.

5.

Трудове навчання

Вівторок

 

Аштема Л.І.

Кагаловська Н.С.

1.

Фізична культура

2.

Математика

3.

Англ. мова

4.

Математика

5.

Основи зд.

Середа

 

Ярмулківська О.В.

Шевченко К.С.

1.

Природознавство

2.

Українська мова

3.

Математика

4.

Зарубіжна література

5.

Фізична культура

6.

Математика

Четвер

 

Соболенко Я.І.

Тернова О.О.

1.

Англ. мова

2.

Музичне мист.

3.

Українська мова

4.

Фізична культура

5.

Українська літ.

6.

Українська мова/

П’ятниця

 

Костенко Ю.Б.

Романченко А.І.

1.

Інформатика

2.

Англ. мова

3.

Основи зд.

4.

Зарубіжна література

5.

Трудове навчання

 

 

 

 

Розклад уроків індивідуального навчання

 для учня 6 класу Юраша Олександра

на 2018-2019 н.р.

 

Дні тижня

Предмети

Час

Тривалість уроку

Понеділок

1.

Англ мова

8.30-8.50

20 хв

2.

Історія Укр.

9.00-9.25

25 хв

3.

Трудове навч

9.35-9.50

15 хв

4.

Математика

10.00-10.20

20 хв

5.

 

 

 

 

 

Вівторок

1.

Укр мова

8.30-8.50

20 хв

2.

Географія

8.55-9.20

25 хв

3.

Математика

9.30-9.50

20 хв

4.

Обр мист

10.00-10.15

15 хв

5.

 

 

 

Середа

 

 

 

1.

Англ. мова

8.30-8.50

20 хв

2.

Біологія

9.15-9.35

20 хв

3.

Укр. літ

9.40-10.00

20 хв

4.

 

 

 

5.

 

 

 

6.

 

 

 

Четвер

1.

Інформатика

8.30-8.45

15 хв

2.

Укр. мова

8.50-9.15

25 хв

3.

Муз мист

9.20-9.35

15 хв

4.

Фізкульт

9.40-10.00

20 хв

5.

 

 

 

Пятниця

1.

Зар літ

8.30-8.55

25 хв

2.

Математика

8.55-9.15

20 хв

3.

Історія Вс

9.15-9.30

15 хв

4.

Основи зд

9.40-9.55

15 хв

5.

 

 

 

Розклад уроків індивідуального навчання

 для учениці 6  класу Ковальчук Анастасії

на 2018-2019 н.р.

 

Дні тижня

Предмети

Час

Тривалість уроку

Понеділок

1.

Англ. мова

8.50-9.10

20 хв

2.

Математика

9.15-9.35

20 хв

3.

Інформатика

9.50-10.05

15 хв

4.

Труд. навч

10.20-10.35

15 хв

 

 

 

 

Вівторок

1.

Обр мист

9.30-9.45

 15 хв

2.

 Географія

10.00-10.25

25 хв

3.

Укр. мова

10.30-10.50

20 хв

4.

Математика

11.00-11.20

20 хв

5.

 

 

 

Середа

 

 

 

1.

Англ мова

8.55-9.15

20 хв

2.

Фізична культ

9.20-9.35

15 хв

3.

Біологія

9.50-10.15

25 хв

4.

 

 

 

5.

 

 

 

6.

 

 

 

Четвер

1.

Укр літ

8.30-8.50

20 хв

2.

Муз мист

9.00-9.15

15 хв

3.

Основи зд

9.30-9.45

15 хв

4.

Укр мова

9.45-10.00

15 хв

5.

 

 

 

Пятниця

1.

Математика

8.30-8.50

20 хв

2.

Зар літ

8.55-9.20

25 хв

3.

Історія Вс

9.30-9.50

20 хв

4.

Історія Укр

9.50-10.15

25 хв

5.

 

 

 

Розклад уроків індивідуального навчання

 для учня 7 класу Коваленка Дениса

на 2018-2019 н.р.

 

Дні тижня

Предмети

Час

Тривалість уроку

Понеділок

1.

Фізика

8.30-8.55

25 хв

2.

Географія

9.15-9.35

20 хв

3.

Інформатика

9.35-9.50

15 хв

4.

Історія Укр.

9.50-10.10

20 хв

Вівторок

1.

Алгебра

8.30-8.50

20 хв

2.

Трудове навч.

9.15-9.30

15 хв

3.

Обр.мист.

9.50-10.05

15 хв

4.

Біологія

10.55-11.20

25 хв

 

 

 

 

Середа

 

 

 

1.

Укр.. мова

8.30-8.50

20 хв

2.

Основи.зд

9.15-9.30

15 хв

3.

Геометрія

9.40-10.00

20 хв

4.

Хімія

10.00-10.20

20 хв

Четвер

1.

Укр. мова

10.30-10.55

25 хв

2.

Укр. літ

11.00-11.25

25 хв

3.

Муз  мист

11.40-11.55

15 хв

4.

Фізкульт

12.10-12.25

15 хв

5.

Англ мова

12.30-12.50

20 хв

Пятниця

1.

Історія Вс.

8.30-8.50

20 хв

2.

Англ мова

8.50-9.10

20 хв

3.

Зар літ

9.50-10.15

25хв

4.

 

 

 

 

Розклад уроків індивідуального навчання

 для учня 7 класу Ковальчука Данила

на 2018-2019 н.р.

 

Дні тижня

Предмети

Час

Тривалість уроку

Понеділок

1.

Англ мова

9.10-9.30

20 хв

2.

Географія

9.35-9.50

25 хв

3.

Біологія

10.00-10.25

25 хв

4.

Історія  Укр

10.30-10.50

20 хв

Вівторок

1.

Англ мова

9.15-9.35

20 хв

2.

Фізична культ.

9.40-9.55

15 хв

3.

Фізика

10.15-10.35

20 хв

4.

Укр. мова

10.50-11.15

25 хв

5.

 

 

 

Середа

 

 

 

1.

Алгебра

8.55-9.20

25 хв

2.

Укр мова

9.20-9.40

20 хв

3.

Геометрія

10.00-10.20

20 хв

4.

Хімія

10.30-10.55

25 хв

Четвер

1.

Інформатика

9.00-9.15

15 хв

2.

Зар літ.

9.20-9.40

20 хв

3.

Обр мис

9.45-10.00

15 хв

4.

Основи зд

10.05-10.20

15 хв

5.

Муз мист.

10.30-10.45

15 хв

Пятниця

1.

Укр. літ

9.20-9.40

20 хв

2.

 Історія Вс

10.15-10.30

15 хв

3.

Трудове навч

10.40-1055

15 хв

 

Розклад уроків індивідуального навчання

 для учня 7  класу Коваля Тараса

на 2018-2019 н.р.

Дні тижня

Предмети

Час

Тривалість уроку

Понеділок

1.

Історія Вс

8.30-8.55

25 хв

2.

Фізика

8.55-9.10

25 хв

3.

Інформатика

9.15-9.30

15 хв

4.

Обр мист

9.35-9.50

15 хв

5.

 

 

 

 

 

Вівторок

1.

Укр. мова

8.50-9.15

25 хв

2.

Фізична культ

9.20-9.35

15 хв

3.

Географія

9.40-10.00

20 хв

4.

Укр. літ

10.05-10.25

20 хв

5.

Хімія

10.30-10.55

25 хв

Середа

 

 

 

1.

Геометрія

8.30-8.50

20 хв

2.

Укр мова

8.55-9.20

25 хв

3.

Алгебра

9.25-9.45

20 хв

Четвер

1.

Англ мова

9.40-10.00

20 хв

2.

Зар літ

10.10-10.30

20 хв

3.

Муз мист

10.45-11.00

15 хв

4.

Біологія

11.25-11.50

25 хв

Пятниця

1.

Англ мова

8.30-8.50

20 хв

2.

Історія Вс

8.55-9.15

25 хв

3.

 Основи зд

9.15-9.30

15 хв

4.

Трудове навч

9.35-9.50

15 хв

 

Розклад уроків індивідуального навчання

 для учня 8 класу Ковальчука Віктора

на 2018-2019 н.р.

 

Дні тижня

Предмети

Час

Тривалість уроку

Понеділок

1.

Біологія

10.30-10.50

20 хв

2.

Фізика

11.00-11.25

25 хв

3.

Англ мова

11.30-11.50

20 хв

4.

Трудове навч

12.00-12.15

15 хв

5.

 

 

 

 

 

Вівторок

1.

Алгебра

9.00-9.25

25 хв

2.

Англ. мова

9.35-9.55

20 хв

3.

Основи зд

10.00-10.15

15 хв

4.

 Інформатика

10.20-10.35

15 хв

5.

 

 

 

Середа

 

 

 

1.

Хімія

10.20-10.40

20 хв

2.

Укр. мова

10.50-11.15

25 хв

3.

Фізкульт

11.25-11.40

15 хв

4.

Геометрія

12.10-12.30

20 хв

5.

 

 

 

6.

 

 

 

Четвер

1.

Географія

9.30-9.55

25 хв

2.

Історія Укр

10.00-10.15

15 хв

3.

Мистецтво

10.20-10.35

15 хв

4.

 

 

 

5.

 

 

 

Пятниця

1.

Зар літ

10.00-10.20

20 хв

2.

Укр. мова

10.40-11.00

20 хв

3.

Укр літ

11.05-11.25

20 хв

4.

Історія Вс

12.00-12.15

15 хв

Розклад уроків індивідуального навчання

 для учениці 8 класу Кириленко Олени

на 2018-2019 н.р.

 

 

Дні тижня

Предмети

Час

Тривалість уроку

Понеділок

1.

Фізика

10.40-11.00

20 хв

2.

Біологія

11.05-11.30

25 хв

3.

Трудове навч

11.40-11.55

15 хв

4.

Історія Укр

12.10-12.30

20 хв

5.

 

 

 

 

 

Вівторок

1.

Інформатика

11.00-11.15

15 хв

2.

Англ мова

11.20-11.45

25 хв

3.

Основи зд

11.50-12.05

15 хв

4.

Геометрія

12.10-12.30

20 хв

5.

Алгебра

12.35-12.55

20 хв

Середа

 

 

 

1.

Хімія

10.45-11.10

25 хв

2.

Англ. мова

11.20-11.40

20 хв

3.

Фізкульт

11.45-12.00

15 хв

4.

Укр. мова

12.10-12.30

20 хв

5.

 

 

 

6.

 

 

 

Четвер

1.

Географія

11.00-11.25

25 хв

2.

Укр. мова

11.30-11.50

20 хв

3.

Укр. літ

12.10-12.35

25 хв

4.

 

 

 

5.

 

 

 

Пятниця

1.

Зар літ

10.20-10.40

20 хв

2.

Історія Вс

10.45-11.05

20 хв

3.

Мистецтво

11.10-11.25

15 хв

4.

 

 

 

5.

 

 

 

Розклад уроків індивідуального навчання

 для учениці 9  класу Швидкої Наталії

на  2018-2019 н.р.

 

Дні тижня

Предмети

Час

Тривалість уроку

Понеділок

1.

Укр. мова

9.55-10.20

25 хв

2.

Англ мова

10.30-10.50

20 хв

3.

Інформатика

11.00-11.15

15 хв

4.

Біологія

11.30-11.55

25 хв

5.

 

 

 

 

 

Вівторок

1.

Алгебра

9.30-9.50

20 хв

2.

Зар літ

9.55-10.15

25 хв

3.

Фізика 

10.35-10.55

25 хв

4.

Геометрія

11.00-11.20

20 хв

5.

 

 

 

Середа

 

 

 

1.

Укр. літ

9.15-9.35

20 хв

2.

Англ. мова

9.40-10.00

20 хв

3.

Фізична культ

10.10-10.25

15 хв

4.

 

 

 

5.

 

 

 

6.

 

 

 

Четвер

1.

Хімія

8.30-8.50

20 хв

2.

Географія

8.55-9.15

20 хв

3.

Історія Укр

9.20-9.45

25 хв

4.

Історія Вс

9.50-10.05

15 хв

5.

 

 

 

Пятниця

1.

 Трудове навч

11.00-11.15

15 хв

2.

Мистецтво

11.25-11.40

15 хв

3.

Правозн

11.45-12.00

15 хв

4.

Основи зд

12.05-12.20

15 хв

5.

 

 

 

           

 

 

Розклад уроків індивідуального навчання

 для учня 9  класу Мельниченка Володимира

на  2018-2019 н.р.

 

Дні тижня

Предмети

Час

Тривалість уроку

Понеділок

1.

Англ мова

11.00-11.25

25 хв

2.

Мистецтво

11.35-11.50

20 хв

3.

Укр. мова

12.10-12.30

20 хв

4.

Географія

12.40-13.50

20 хв

5.

 

 

 

 

 

Вівторок

1.

Біологія

11.20-11.40

20 хв

2.

Англ. мова

11.50-12.10

20 хв

3.

Інформатика

12.20-12.35

15 хв

4.

Геометрія

12.55-13.15

20 хв

5.

 

 

 

Середа

 

 

 

1.

Укр. літ

9.40-10.00

20 хв

2.

Правозн

10.05-10.20

15 хв

3.

Історія Вс

10.30-10.55

15 хв

4.

Алгебра

11.15-11.35

20 хв

5.

 

 

 

6.

 

 

 

Четвер

1.

Хімія

10.00-10.25

25 хв

2.

Історія Укр

10.30-10.55

20 хв

3.

Основи зд

11.10-11.25

15 хв

4.

Фізкульт

11.30-11.45

15 хв

5.

 

 

 

Пятниця

1.

 Трудове навч

11.30-11.45

15 хв

2.

Фізика

11.50-12.10

20 хв

3.

Зар літ

12.15-12.35

20 хв

4.

 

 

 

5.

 

 

 

           

 

 

Розклад уроків індивідуального навчання

 для учня 9  класу Харченка Миколи

на  2018-2019 н.р.

 

 

Дні тижня

Предмети

Час

Тривалість уроку

Понеділок

1.

Географія

8.30-8.50

20 хв

2.

Укр. мова

9.00-9.25

25 хв

3.

Історія Вс

9.30-9.50

20 хв

4.

 

 

 

5.

 

 

 

 

 

Вівторок

1.

Трудове навч

8.55-9.10

15 хв

2.

Укр. літ

9.35-9.55

20 хв

3.

Англ. мова

10.00-10.25

25 хв

4.

Інформатика

10.30-10.45

15 хв

5.

 

 

 

Середа

 

 

 

1.

Біологія

11.00-11.20

20 хв

2.

Алгебра

11.35-11.55

20 хв

3.

Геометрія

12.00-12.25

25 хв

4.

Хімія

12.35-12.55

20 хв

5.

 

 

 

6.

 

 

 

Четвер

1.

Фізкульт

10.30-10.45

15 хв

2.

Історія Укр

11.00-11.25

25 хв

3.

Правознавство

11.30-11.45

15 хв

4.

Англ. мова

11.50-12.10

20 хв

5.

 

 

 

Пятниця

1.

Мистецтво

11.25-11.40

15 хв

2.

Правозн

11.45-12.00

15 хв

3.

Основи зд

12.05-12.20

15 хв

4.

Зар літ

12.35-12.55

20 хв

5.

 

 

 

Розклад уроків індивідуального навчання

 для учня  9  класу Масюка Володимира

на  2018-2019 н.р.

 

 

Дні тижня

Предмети

Час

Тривалість уроку

Понеділок

1.

Укр. мова

8.30-8.55

25 хв

2.

Інформатика

9.00-9.15

15 хв

3.

Укр. літ

9.25-9.50

25 хв

4.

 

 

 

5.

 

 

 

 

 

Вівторок

1.

Фізика 

8.30-8.50

20 хв

2.

Зар літ

9.15-9.35

20 хв

3.

Алгебра

9.50-10.15

25 хв

4.

 Трудове навч

10.35-10.50

15 хв

5.

 

 

 

Середа

 

 

 

1.

Англ. мова

11.45-12.10

25 хв

2.

Біологія

12.15-12.35

20 хв

3.

Геометрія

12.40-13.00

20 хв

4.

Хімія

13.00-13.25

25 хв

5.

 

 

 

6.

 

 

 

Четвер

1.

Фізкульт

11.20-11.35

15 хв

2.

Історія Укр

11.45-12.05

20 хв

3.

Англ. мова

12.10-12.30

20 хв

4.

Географія

12.35-12.55

20 хв

5.

 

 

 

П’ятниця

1.

 Правознавство

12.00-12.15

15 хв

2.

Основи зд

12.20-12.35

15 хв

3.

Мистецтво

12.40-12.55

15 хв

4.

Історія Вс

13.00-13.15

15 хв

5.