Киданівська школа була відкрита у 1911році, як церковно-приходська. До 1920 року було 4 початкових класи. А вже у 1930 році школа стала 7- річною. Директором на той час був С.Г. Кравченко. Та саме завдяки зусиллям директора А.І. Хільського в 1982 році було розпочато будівництво нового приміщення школи. І вже за рік - 1 вересня 1983 року світла будівля приймала у свої просторі класи учнів.  2002 році школу реорганізовано в навчально - виховний комплекс.

На сьогоднішній день у закладі створюються всі умови для розвитку творчої особистості. Колектив працівників НВК креативний, діяльний. У школі цікаво і працювати, і навчатися, адже діяльність педагогів спрямована на створення ситуації успіху для кожного учня. І  тому щодня стіни сільської школи наповнюються дзвінкоголоссям  п’ятдесяти шести її вихованців, з яких 18 ще зовсім маленькі, адже вони відвідують дитячий садочок, який діє при НВК. Педагогічний колектив налічує 15 педпрацівників. З них: 4 – мають вищу кваліфікаційну категорію.

Головним завданням НВК є створення належних умов для розвитку творчої особистості дитини. За словами В.О. Сухомлинського «У природі немає дитини безталанної, ні на що не здатної. Кожному можна дати щастя творення, кожного треба вивести в люди». І тому першочерговим завданням педагогів закладу є вміння помітити і підтримати неоціненний вогник бажання творити і мислити.

Учні школи з року в рік  є не тільки активними учасниками, а й переможцями і призерами предметних олімпіад, творчих конкурсів, спортивних змагань. У 2008 році учениця 9 класу Моха Інна виборола І місце у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології. Нині випускниця навчається  у Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця

Школа пишається своїми випускниками, які досягли певних вершин у різних сферах діяльності і є прикладом для нинішніх школярів: Н.І Лука- шевська – керуюча філією банку «Київська Русь» у м. Богуслав; О.О. Зорич – поетеса, кандидат педагогічних наук, І.І.Лисиця - Заслужений працівник сільського господарства голова Богуславської райдержадміністрації 1996 - 2000.